In verpakking

Boerenomelet 50x90g

EAN:3215200052897 HE

Artikelnummer:EI2423

TM:NL

CO2 uitstoot:
—

Voorgebakken omelet met groenten, kaas en bacon, envelop model, diepgevroren

    Diepvries

    Omschrijving

    Ontdek het gemak van onze heerlijke boerenomelet gemaakt met groente zoals paprika, doperwten, wortel, tomaat en meer en klaar om te serveren in een handomdraai! Geniet van de authentieke combinatie van scharreleieren, knapperige groenten en romige kaas, zonder gedoe in jouw keuken. Perfect voor drukke ochtenden of een snelle en voedzame maaltijd op elk moment van de dag. Maak indruk met gemak en smaak. Met onze omeletten wordt elk eetmoment een eitje - letterlijk! Opzoek naar inspiratie? Wij hebben genoeg recepten voor omeletten.

    Herkomst

    Land van oorsprong:Frankrijk
    Wettelijke naam: Ambachtelijke boerenomelet scharrelei

    Ingrediënten

    ScharrelheelEI, gereconstitueerde magere MELK, 9.3% groentemix: (wortel, raap, fijne erwten, sperziebonen, kidney bonen), 3.7% tomaten, 2.3% champignon (champignon , water, zout, zuurteregelaar: E330, antioxidant: E300), 2.3% kaas (kaas van gepasteuriseerde MELK), 1.8% bacon (varkensvlees, zout, dextrose, aroma, zuurteregelaar: E330, antioxidant:E316, conserveermiddel: E250), 1.8% rode paprika, 0.7% ui, zout, verdikkingsmiddelen: E415 en E412, zuurteregelaar: E330, peper

    Gemaakt van scharrelei

    Ingrediënten in tabel

    IngrediëntPercentage
    scharrelheelei
    gereconstitueerde magere melk
    groentemix:9.3%
    tomaten3.7%
    champignon2.3%
    kaas2.3%
    bacon1.8%
    rode paprika1.8%
    ui0.7%
    zout
    verdikkingsmiddelen: E415 en E412
    zuurteregelaar: E330
    peper

    GMO vrij: Ja

    Doorstraald: Nee

    Allergenen

    AanwezigKan bevattenZonderNiet opgegeven
    bevatkan bevattenbevat nietniet opgegeven
    glutenbevattende granenpinda'spistachenoten
    tarwesojamacadamianoten
    roggemelkselderij
    gerstnotenmosterd
    haveramandelensesam
    spelthazelnotensulfiet (E220 - E228)
    khorasantarwewalnotenlupine
    schaaldierencashewnotenweekdieren
    eipecannoten
    visparanoten

    Voedingswaarde

    Product
    Per 100 (g)Per portie (90 g)RI*/GDA
    Energie (kJ/kcal)480 / 115432 / 1045%
    Vetten7.3 g6.6 g9%
    waarvan verzadigde vetzuren2.5 g2.3 g11%
    Koolhydraten3.2 g2.9 g1%
    waarvan suikers1.9 g1.7 g2%
    Eiwitten9 g8.1 g16%
    Zout0.79 g0.71 g12%
    natrium0.34 g0.31 g

    *Referentie-inname van een gemiddelde volwassene (8400kJ/2000kcal).

    Keurmerken & kenmerken

    CPE, scharreleieren
    KenmerkIs van toepassingClaim op etiket
    Bevat glutamaatNeeN.v.t.
    Bevat kip en gevogelteNeeN.v.t.
    Bevat lactose JaN.v.t.
    Bevat rundvleesNeeN.v.t.
    Bevat varkensvleesJaN.v.t.
    VegetarischNeeN.v.t.

    Bereidingswijze

    Magnetron

    Bevroren ongeveer 180 seconde op 600W

    Verwarmen

    Bevroren product ±20 minuten in een voorverwarmde oven van 150°C

    Sensorische kenmerken

    Sensorische kenmerken
    product.characteristicOmschrijving
    GeurTypisch voor omelet
    KleurTypisch voor omelet
    SmaakTypisch voor omelet
    UiterlijkTypisch voor boeren omelet
    consistentieTypisch voor een boeren omelet

    Bewaarcondities

    TrajectBewaarconditieTemperatuur (°C)Periode
    af productiediepvries-18°C18 maand(en)
    na ontdooiengekoeld4°C24 uur
    ontvangst grossierdiepvries-18°C6 maand(en)
    Bewaarcondities
    EigenschapWaarde
    Algemene opmerking bij alle bewaarconditiesEen ontdooid product niet opnieuw invriezen.
    ConserveringsmethodeDiepvries
    Gebruiksinstructies op etiket
    Bewaarinstructies op etiket
    Type houdbaarheidsdatum
    Locatie houdbaarheidsdatum op verpakking

    Logistiek

    Logistieke hiërarchie

    Logistieke details

    Handelseenheid
    ArtikelnaamBoerenomelet 50x90g
    Korte naam
    EAN3215200052897
    Artikelnummer fabrikantEI2423
    Intrastat-code21069092
    EG-nummer
    Verpakking (LxBxH)doos (400mm x 300mm x 120mm)
    E-tekenNee
    Netto inhoud50 stuks
    Netto gewicht4500 g
    Bruto gewicht4850 g
    Uitlekgewicht
    Aantal stuks x gewicht per stuk50 x 90 g
    Aantal porties in verpakking
    Minimaal aantal porties in verpakking
    Maximaal aantal porties in verpakking
    Pallet
    Pallet (Pallet + belading) (DxBxH)euro pallet (1200mm x 800mm x 1800mm)
    Aantal omdozen op deze pallet80
    Dozen per laag8
    Aantal lagen op pallet10

    Verpakkingsmateriaal

    Verpakkingsmateriaal - doos (400mm x 300mm x 120mm)
    doos (400mm x 300mm x 120mm)
    VerpakkingsmateriaalWaarde% gerecycled materiaalIs recyclebaarOpmerking
    karton305 gNiet recyclebaar
    Polyethyleen48 gNiet recyclebaar
    Verpakkingsmateriaal - euro pallet (1200mm x 800mm x 1800mm)
    euro pallet (1200mm x 800mm x 1800mm)
    VerpakkingsmateriaalWaarde% gerecycled materiaalIs recyclebaarOpmerking
    Hout22000 gRecyclebaar
    LDPE120 gRecyclebaar

    Contactgegevens

    Van Tol Convenience Food bv

    Uilenwaard 23, 5236 WB 's-Hertogenbosch

    Laatst bijgewerkt op 24 maart 2025

    Deze specificatie komt uit de database van PS in foodservice.

    De producent van dit product is verantwoordelijk voor de juistheid van de gegevens. Disclaimer